Medarbejdere

Alle medarbejdere

Alexandra Oana Badut
9165 0037
Allan Kure
2550 0135
Amanda Myrthue Thorsen
2550 0163
Anders Leth Hefting
3343 4549
Andreas Borch-Hansen
Direktør, Markedsleder Totalentrepriser 2060 6075 Direktion, Markedsledere
Arne Schmidt
2060 6083
Benjamin Rasmussen
2550 0119
Benni Andersen
2550 0147
Catrin Sirbu
2550 0173
Christian Chemnitz
2550 0148
Christian Engkilde
Tilbudschef 2060 6084 Tilbud og konkurrencer
Claus Asp
2550 0136
Claus Pedersen
2550 0114
David Mark Cederström
3343 4552
David Semajer-Garic
3343 4527
Dorthe Knudsen
Økonomiansvarlig 2964 8985 Økonomi og HR
Edit Monica Mester
2550 0116
Emil Dybvad Kiefer
2550 0130
Erik Østergaard
2550 0117
Ermin Mullaviseli
2550 0137
Fatemeh Mohamad
Finn Hoffmann
2060 6073
Gerda Milwertz
Gitte Byskov Jensen
2550 0172
Gustav Steenberg Homøe
2550 0128
Hans-Jørgen Hansen
2060 6071
Hasnain Hassan
2550 0146
Helene Gaarn
Afdelingsleder Bæredygtighed, Commissioning og Miljø 2550 0142 Afdelingsledere
Henrik Holm Nielsen
2240 9430
Henrik Kjær Mørk
3343 4515
Henrik Toft Nielsen
2060 6067
Ida Tvorup Hedegaard
Kommunikationsansvarlig 3343 4587 Kommunikation og markedsføring
Jacob Brandt
Afdelingsleder El, Markedsleder Boligforeninger 2060 6079 Afdelingsledere, Markedsledere
Jákup Slættalíð
2550 0129
Jan Søgaard
2550 0139
Janne Astman Jensen
2016 2343
Jeanett Kølbæk Hansen
3343 4586
Jerome Mariager-Anderson
2550 0150
Johanne Lyngklip Gaardbo
2550 0182
Jousef Zahawi
2550 0113
Joyce Henriksen
2550 0179
Judith Kronborg
3343 4563
Kaare Holm Madsen
2550 0124
Katarzyna Krawczuk
2550 0143
Katja Knudsen
2550 0118
Kevin Justesen Vinther
2550 0174
Kim Dyring Holmström
5383 2775
Kjevni Celik
2550 0109
Lars Dilling Michael
Afdelingsleder TRUST 3343 4503 Afdelingsledere
Lasse Burman
2550 0144
Maire Puurand
2550 0138
Maja Christensen
2550 0140
Marita Jensen
2550 0112
Michael Bülow
3343 4537
Morten Bindslev
Afdelingsleder VVS & Energi 2550 0106 Afdelingsledere
Morten Engstrøm
2550 0120
Morten Grønning
2550 0145
Morten Stahlschmidt
Administrerende direktør, Markedsleder Arkitekter 6155 1624 Direktion, Markedsledere
Moussa Acharkaui
2550 0115
Nadja Glad Sundberg
2550 0132
Naheem Nawaz
Afdelingsleder Byggeledelse 2550 0103 Afdelingsledere
Nausheen Qayum
2550 0127
Nicklas Colding Blom
Afdelingsleder Konstruktioner 2550 0104 Afdelingsledere
Niels Marker
2147 6530
Nina B. Fromm
3343 4589
Nirmeen El-Bacha
2550 0192
Ole Bonde
3343 4540
Ole Daniels
2550 0108
Olga Truelsen
3343 4539
Oskar H. Larsen
2550 0105
Per B. Sørensen
Markedsleder Private bygherrer 2550 0134 Markedsledere
Rasmus Thode Christensen
2550 0121
Rikke Maribo Stausholm
3343 4521
Rodoslav Butrim
2550 0166
Sabrina Vossen Moesby
Afdelingsleder Planlægning, Markedsleder Bygherrerådgivning og kommuner 2060 6076 Afdelingsledere, Markedsledere
Shahyan Haji
2550 0126
Søren Kroman
2060 6077
Stefan Thielemann
2550 0110
Taif Alazzawi
2550 0131
Thanh Tu Phan
2550 0111
Thomas Schiøttz-Jensen
3343 4519
Thyra Fabritius Juul
Løn & HR 2550 0169 Økonomi og HR
Tobias Wehlast
2550 0123
Torben Hansen
2060 6072
Vitalijs Sasmolovs
2550 0161
Volkan Bulut
2550 0107